O mnie

Nazywam się Anna Malinowska, ukończyłam dietetykę na  Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz  studium diet coachingu w Warszawie pod okiem Urszuli Mijakoskiej.  Jestem pomysłodawczynią i koordynatorką kampanii społecznej „Studencie czy wiesz, co jesz?!?!, organizowanej pod patronatem Zakładu Higieny i Dietetyki Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Polskiego Towarzystwa Higienicznego, a także ekspertem ogólnopolskich warsztatów dla kobiet w ciąży i mam  prowadzonych pod hasłem „Świadoma mama” oraz ekspertem Narodowego Programu Walki z Zawałami, Udarami i Chorobami Układu Krążenia  – Mam Dobry Cholesterol.

Żywienie jest dla mnie ważną częścią życia. Sama w wieku dorastania miałam duży problem z nadwagą, ale dzięki świadomej zmianie nawyków żywieniowych, samozaparciu i odpowiedniej dawce zdrowego ruchu, udało mi się zrzucić 30 kilogramów. Stąd też przyszedł pomysł na studiowanie dietetyki – zawsze chciałam pomagać ludziom, a dzięki swoim doświadczeniom wiem,  jak zła dieta wpływa na nasze samopoczucie, wygląd i zdrowie. Uważam, że najskuteczniejszą metodą zmiany sposobu żywienia jest ułożenie mądrego, właściwie zbilansowanego menu oraz stworzenie planu odżywiania, zgodnego z indywidualnymi upodobaniami i preferencjami.

W wolnych chwilach ćwiczę i fotografuje, najchętniej ludzi i potrawy. Studium Fotografii w Krakowskich Szkołach Artystycznych ukończyłam wernisażem z kobiecego aktu.